Sufit jak niebo w sypialni

Sufit jak niebo w sypialni

Sufit jak niebo w sypialni

Sypialnia to jedyne takie miejsce w domu, w którym możemy się zrelaksować i odpocząć po długim dniu ciężkiej pracy. Zwykle jest oddzielona od pozostałej części mieszkania, dzięki czemu nie dociera do niej domowy zgiełk. Jeśli chcemy, by nasza sypialnia była idealnym pomieszczeniem do odpoczynku, powinniśmy zadbać o każdy jej detal – zarówno o wyposażenie, jak również wykończenie ścian i sufitu. Ciekawym rozwiązaniem jest sufit jak niebo, który będzie interesującym dopełnieniem sypialnianej aranżacji.

Sufit jak niebo – w sypialni zawsze słonecznie

Dzięki szerokim możliwościom sufitów napinanych DPS®, sufit jak niebo w sypialni jest w naszym zasięgu. W jaki sposób możemy uzyskać ten wyjątkowy efekt? Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj nieba nas interesuje. Wybór należy już tylko do nas!

System DPS® picture pozwala na wykorzystanie wielkoformatowej grafiki na powierzchni sufitu napinanego. Oczywiście motyw ten możemy wykorzystać również na płaszczyznach ścian, jednak najbardziej efektownie prezentuje się na powierzchni sufitu. Do wyboru mamy kilka gotowych motywów nieba, dostępnych w katalogu DPS®, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać własnoręcznie wykonane zdjęcie nieba z naszej prywatnej galerii. Warunek jest jeden – zdjęcie powinno być wysokiej jakości. Wówczas już tylko krok dzieli nas od relaksu pod chmurką we własnej sypialni.

Jesteś ciekaw realizacji z wykorzystaniem DPS® picture? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii!

Pod rozgwieżdżonym niebem

Oczywiście nie każdemu spodoba się efekt słonecznego nieba, dlatego mamy w zanadrzu interesującą alternatywę. Naszym zdaniem sufit z motywem gwieździstego nieba pasuje do sypialni idealnie. Jeśli jesteście podobnego zdania, koniecznie sprawdźcie możliwości systemu DPS® sky. Efekt gwieździstego nieba uzyskujemy dzięki wykorzystaniu perforowanej membrany oraz światłowodów, które imitują światło gwiazd, tworząc na naszym suficie świetlną konstelację. Emitowane światło jest bardzo subtelne, co doskonale sprawdzi się późną porą, gdy szukamy wyciszenia i powoli szykujemy się do snu.

Zalety sufitów napinanych

Dlaczego warto wybrać technologię sufitów napinanych DPS®? Powodów jest kilka:

  • jest to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które pomoże ukryć wszelkie niedoskonałości sufitu, czyniąc go dodatkowym elementem dekoracyjnym Twojej sypialni;

  • jest bardzo szybki w montażu, dzięki czemu już w kilka godzin uzyskasz efekt bezchmurnego lub rozgwieżdżonego nieba;

  • jest antystatyczny i nieprzemakalny, a przy tym łatwy w konserwacji.

Jeśli efekt nieba na suficie nam się znudzi, zawsze możemy wymienić membranę na inny wzór, lub wybrać zupełnie inne rozwiązanie, dopasowane do naszych oczekiwań.

Marzy Ci się sufit jak niebo w Twojej sypialni? Skontaktuj się z naszym konsultantem i poznaj nieograniczone możliwości sufitów napinanych DPS®!

Zapisz

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.